Narin Bakery

Narin Bakery, 1996 yılında geleneksel içi dolu kurabiye ve çörek üretimi ile başlayan üretim serüvenine, Mesarya’nın Kalbi olan İncirli köyünde devam ediyor.

Güncel üretim teknolojilerini takip ederek, tüketicilerden gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yenilenmeye, üretim kapasitesini ve kalitesini de geliştirmeye devam etmektedir.

Üretim tesisimiz düzenli olarak gıda mühendislerimiz tarafından denetlenmekte, KKTC Gıda yasalarına uyumlu şekillerde çalışmaları yapmaktadır.

Narin Eatery

Tüketicimiz ile direk temas halinde olabileceğimiz, günlük taze ürettiğimiz pasta, kurabiye, unlu mamüller ve özel ekşi maya ekmek çeşitlerimizle buluşturabileceğimiz bir nokta olmak üzere 2020 yılında geliştirilen “Eatery” konsepti, bugün 3 şube olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Günlük taze yemek üretim mutfağının da geliştirilmesiyle, gelişen hijyen teknolojilerini yakından takip eden bir ekip kurulmuştur. Mutfak ve Pasta atölyeleri, üretimin aktif olduğu sürelerde, gıda mühendisi ve hijyen şefleri tarafından gözetim altındadır.

Narin Catering

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.